Hekta på… samarbeid

Akarifamilien

Akari er et markedsføringsbyrå som jobber tett med lokale kunder, samarbeidspartnere og leverandører. 

Akari fokuserer på å skape og fortelle gode historier sammen med en helhetlig profilering og markedsføring for små og mellomstore bedrifter.

Byrået mot stormen

Akari er ikke helt som andre byråer. Vi kaller vår egen kultur for Akarifamilien. På mange måter er vi som en familie, som sammen jobber mot et felles mål, skape vekst. 

Vi jobber med å skape vekst for kunder og leverandører, så vel som byene og samfunnene vi er lokalisert. Vi skal utvikle oss sammen, og bygge hverandre opp. Både i medgang og motgang.

Hekta på... fellesskap

I Akari har vi stort fokus på samhold, deling av kunnskap og felles aktiviteter. 

Som en del av Akarifamilien har du kolleger og fagmiljøer tett på. Du blir en del av et arbeidsmiljø som er opptatt av å utvikle hverandre og dele erfaringer, for vi er hekta på fellesskap. 

Byrået for de små og mellomstore

I Akari vet vi at mange små og mellomstore bedrifter ofte ikke får utnyttet sitt fulle potensiale, fordi de ikke har samme verktøykasse som de store når det kommer til markedsføring. 

Derfor sikrer Akarimodellen at også disse bedriftene får god tilgang til mange av de samme markedsverktøyene som de store. Det skaper vekst for våre kunder og forutsigbarhet for Akari.

Hekta på... lys

Akari betyr «lys» på japansk. Lys er grunnlaget for alt vi ser og gir oss de visuelle opplevelsene vi hver dag opplever. Det samme gir Akari videre til sine kunder. Film, foto, grafikk, tekst er alle elementer som skal oppleves visuelt. 

Slagordet vårt er Hekta på… nettopp fordi vi er hekta på kundene våre, vi jobber proaktivt og sørger for at kundene våre alltid er hekta på riktig markedsføring, teknologi og kompetanse for å nå sine mål.

Familietreet

Ane

aka "Boardbabe"

Rådgiver

Telefon. 911 55 111
E-post. ane@akari.no

Camilla

aka "Ctrl+Shift+R"

Teamleder design & utvikling

Telefon. 954 86 348
E-post. camilla@akari.no

Eirik

aka "Sk8rboii"

Senior designer

Telefon. 930 92 265
E-post. eirik@akari.no

Erik Mario

aka "Supermario"

Driftskonsulent

Telefon. 327 66 600
E-post. support@akari.no

Geir

aka "Blomster-Finn"

Rådgiver

Telefon. 400 42 927
E-post. geir@akari.no

Gunhild

aka "Gønna"

Innholdsprodusent

Telefon. 401 61 580
E-post. gunhild@akari.no

Iris

aka "Irish"

Innholdsprodusent

Telefon. 986 67 802
E-post. iris@akari.no

Jim

aka "Gitaristen"

Webansvarlig / webutvikler

Telefon. 930 00 891
E-post. jim@akari.no

Madeleine

aka "Queen Bee"

Driftsleder

Telefon. 988 46 648
E-post. madeleine@akari.no

Mari

aka "Orakelet"

Media Manager

Telefon. 402 35 286
E-post. mari@akari.no

Mette

aka "Svensktoppen"

Innholdsprodusent

Telefon. 941 87 213
E-post. mette@akari.no

Monja

aka "Kaffekjerringa"

Innholdsprodusent

Telefon. 918 77 187
E-post. monja@akari.no

Pia

aka "Pien"

Designer / innholdsprodusent

Telefon. 960 41 133
E-post. pia@akari.no

Simen

aka "Timon"

Daglig leder, Akari Kongsberg

Telefon. 993 91 533
E-post. simen@akari.no

Sondre

Sondre

aka "Catman"

Innholdsprodusent

Telefon. 415 14 948
E-post. sondre@akari.no

Thomas

aka "Møtekupper'n"

Innholdsprodusent

Telefon. 450 66 886
E-post. thomas@akari.no

Tone Marit

aka "Detaljfriken"

Daglig leder, Akari Notodden

Telefon. 450 08 053
E-post. tone.marit@akari.no

Er du vårt nye familiemedlem?