Hekta på… samarbeid

Akarifamilien

Akari er et markedsføringsbyrå som jobber tett med lokale kunder, samarbeidspartnere og leverandører. 

Akari fokuserer på å skape og fortelle gode historier sammen med en helhetlig profilering og markedsføring for små og mellomstore bedrifter.

Akari's familietre

Byrået mot stormen

Akari er ikke helt som andre byråer. Vi kaller vår egen kultur for Akarifamilien. På mange måter er vi som en familie, som sammen jobber mot et felles mål, skape vekst. 

Vi jobber med å skape vekst for kunder og leverandører, så vel som byene og samfunnene vi er lokalisert. Vi skal utvikle oss sammen, og bygge hverandre opp. Både i medgang og motgang.

Hekta på... fellesskap

I Akari har vi stort fokus på samhold, deling av kunnskap og felles aktiviteter. 

Som en del av Akarifamilien har du kolleger og fagmiljøer tett på. Du blir en del av et arbeidsmiljø som er opptatt av å utvikle hverandre og dele erfaringer, for vi er hekta på fellesskap. 

Du vil også jobbe tett med våre samarbeidspartnere

Byrået for de små og mellomstore

I Akari vet vi at mange små og mellomstore bedrifter ofte ikke får utnyttet sitt fulle potensiale, fordi de ikke har samme verktøykasse som de store når det kommer til markedsføring. 

Derfor sikrer Akarimodellen at også disse bedriftene får god tilgang til mange av de samme markedsverktøyene som de store. Det skaper vekst for våre kunder og forutsigbarhet for Akari.

Hekta på... lys

Akari betyr «lys» på japansk. Lys er grunnlaget for alt vi ser og gir oss de visuelle opplevelsene vi hver dag opplever. Det samme gir Akari videre til sine kunder. Film, foto, grafikk, tekst er alle elementer som skal oppleves visuelt. 

Slagordet vårt er Hekta på… nettopp fordi vi er hekta på kundene våre, vi jobber proaktivt og sørger for at kundene våre alltid er hekta på riktig markedsføring, teknologi og kompetanse for å nå sine mål.

Akarifamilien

Marked

Markedsrådgiver Kongsberg

Geir

aka «Blomster-Finn»

Telefon. 400 42 927
E-post. geir@akari.no

Markedsrådgiver Notodden

Tone Marit

aka «Detaljfriken»

Telefon. 450 08 053
E-post. tone.marit@akari.no

Markedsrådgiver Numedal

Torun

aka «Rivjernet»

Telefon. 480 85 477
E-post. torun@akari.no

Markedsrådgiver Hønefoss

Jan Tore

aka «JT»

Telefon. 468 97 022
E-post. jan.tore@akari.no

Markedsfører Kongsberg

Thomas

aka «Møtekupper’n»

Telefon. 450 66 886
E-post. thomas@akari.no

Markedsfører Kongsberg

Sondre

aka «Catman»

Telefon. 415 14 948
E-post. sondre@akari.no

Markedsfører Kongsberg

Iris

aka «Irish»

(Mammapermisjon)

Markedsfører Kongsberg

Katrine

aka «Pepsi Max»

Telefon. 480 65 429
E-post. katrine@akari.no

Markedsfører Numedal

Monja

aka «Kaffekjerringa»

Telefon. 918 77 187
E-post. monja@akari.no

Markedsfører Notodden

Vilde

aka «Globetrotteren»

Telefon. 413 55 678
E-post. vilde@akari.no

Markedsfører Notodden

Tormod

aka «TV»

Telefon. 928 54 590
E-post. tormod@akari.no

Markedsfører Hønefoss

Kenneth

aka «Gameren»

Telefon. 950 66 621
E-post. kenneth.haugen@akari.no

Design

Teamleder

Camilla

aka «Ctrl+Shift+R»

Telefon. 954 86 348
E-post. camilla@akari.no

Senior designer

Eirik

aka «Sk8terboy»

Telefon. 930 92 265
E-post. eirik@akari.no

Designer

Pia

aka «Pien»

Telefon. 960 41 133
E-post. pia@akari.no

Senior designer

Marianne

aka «Typografen»

Telefon. 958 67 334
E-post. marianne@akari.no

Digitalisering

Leder digital

Kenneth

aka «Nørden»

Telefon. 966 21 811
E-post. kenneth@akari.no

Digital markedsfører

Ole

aka «MacGyver»

Telefon. 400 16 973
E-post. ole@akari.no

Jim i Akari
Webansvarlig, webutvikler

Jim

aka «Gitaristen»

Telefon. 930 00 891
E-post. jim@akari.no

Mario i Akari
Driftskonsulent

Mario

aka «Supermario»

Administrasjon

Daglig leder

Madeleine

aka «Queen Bee»

Telefon. 988 46 648
E-post. madeleine@akari.no

Leder Vekst og Strategi

Simen

aka «Timon»

Telefon. 993 91 533
E-post. simen@akari.no

Styret

Styreleder

Rune

Styremedlem

Ingvild

Styremedlem

Torstein

Hopp rett ned til innholdet