Om Akari

I Akari jobber vi hver dag for å skape merverdi for kundene våre. Vi tilbyr helhetlig profilering og markedsføring, skreddersydd for små og mellomstore bedrifter – over hele Norge.

Din eksterne markedsavdeling

For de små og mellomstore bedriftene

Akari er en gjeng kreative og tekniske hoder som hver dag jobber med det de elsker. Vi har dyktige fagpersoner som jobber med blant annet foto, videoproduksjon, grafisk design, Google, annonsering, nettsider og markedsføring. Du kan rett og slett se på oss som din eksterne markedsavdeling.

Her finner du oss

Kongsberg

Kongsberg

Dyrmyrgata 35,
3611 Kongsberg

Numedal

Numedal

Sentrum 14,
3630 Rødberg

Hønefoss

Hønefoss

Hvervenmoveien 49,
3511 Hønefoss

Notodden

Notodden

Heddalsveien 11,
3674 Notodden

Kongsberg

Kongsberg

Dyrmyrgata 35,
3611 Kongsberg

Numedal

Numedal

Sentrum 14,
3630 Rødberg

Hønefoss

Hønefoss

Hvervenmoveien 49,
3511 Hønefoss

Notodden

Notodden

Heddalsveien 11,
3674 Notodden

Akari-gjengen

Markedsføring

Markedsrådgiver Kongsberg

Geir

aka ‘Blomster-Finn’

Tlf. 400 42 927

geir@akari.no

Markedsrådgiver Notodden

Tone Marit

aka ‘Detaljfriken’

Tlf. 450 08 053

tone.marit@akari.no

Markedsrådgiver Numedal

Torun

aka ‘Rivjernet’

Tlf. 480 85 477

torun@akari.no

Markedsrådgiver Hønefoss

Jan Tore

aka ‘JT’

Tlf. 468 97 022

jan.tore@akari.no

Markedsfører Kongsberg

Thomas

aka ‘Møtekupper’n’

Tlf. 450 66 886

thomas@akari.no

Markedsfører Kongsberg

Sondre

aka ‘Catman’

Tlf. 415 14 948

sondre@akari.no

Markedsfører Numedal

Monja

aka ‘Kaffekjerringa’

Tlf. 918 77 187

monja@akari.no

Markedsfører Notodden

Vilde

aka ‘Globetrotteren’

Tlf. 413 55 678

vilde@akari.no

Markedsfører Notodden

Tormod

aka ‘TV’

Tlf. 928 54 590

tormod@akari.no

Markedsfører Hønefoss

Kenneth

aka ‘Gameren’

Tlf. 950 66 621

kenneth.h@akari.no

Design

Teamleder design

Camilla

aka ‘Ctrl+Shift+R’

Tlf. 954 86 348

camilla@akari.no

Senior designer

Eirik

aka ‘Sk8terboy’

Tlf. 930 92 265

eirik@akari.no

Designer

Pia

aka ‘Pien’

Tlf. 960 41 133

pia@akari.no

Senior designer

Marianne

aka ‘Typografen’

Tlf. 958 67 334

marianne@akari.no

Digitalisering

Leder Digital

Kenneth

aka ‘Nørden’

Tlf. 966 21 811

kenneth@akari.no

Digital markedsfører

Ole

aka ‘MacGyver’

Tlf. 400 16 973

ole@akari.no

Digital markedsfører

Iris

aka ‘Irish’

Tlf. 986 67 802

iris@akari.no

Webansvarlig, webutvikler

Jim

aka ‘Gitaristen’

Tlf. 930 00 891

jim@akari.no

Driftskonsulent

Mario

aka ‘Supermario’

Administrasjon

Daglig leder

Madeleine

aka ‘Queen Bee’

Tlf. 988 46 648

madeleine@akari.no

Leder Vekst og Strategi

Simen

aka ‘Timon’

Tlf. 993 91 533

simen@akari.no

Salgsleder

Nicolay

aka ‘It just works’

Tlf. 414 76 113

nicolay@akari.no

Styret

Styreleder

Rune

Styremedlem

Ingvild

Styremedlem

Torstein